Головна » 2017 » Березень » 27 » Вулицями Брюхович пройшла молитовна Хресна Хода
08:09
Вулицями Брюхович пройшла молитовна Хресна Хода

Світлина від Юри Партики.

У неділю, 26 березня 2017 р. понад 200 осіб взяли участь в молитовній хресній ході, що пройшла по вулицях смт. Брюховичі. Розпочалася дорога страстей в храмі Різдва Пресвятої Богородиці із вступного слова настоятеля парафії о. Петра. У своїй проповіді священнослужитель закликав кожного здійснити намірення з яким рушатиме в цей похід, щоб Господь Бог допомагав кожному у двиганні його хреста, який ми несемо у своєму житті. Відтак, хресний похід вирушив навколо Брюхович, здійснюючи 14 молитовних зупинок біля памʹятних хрестів, каплиць та інших визначних місць нашого містечка. Хрест по черзі несли чоловіки-волонтери, брати ЧСВВ, вівтарна дружина та священники.

Завершився процесійний хід знову у храмі словом о. Петра, у якому, ієрей висловив вдячність усім за участь та висловив побажання, щоб цей хрест, був охороною для наших домівок впродовж цілого року, а також щоб наступного разу ми змогли знову зібратися на такий молитовний хресний похід.

Насамкінець, усі присутні по черзі приклонилися до хресного знамена, який урочисто був покладений посередині нашої святині.

Переглядів: 135 | Додав: churchrizpb | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]